Merkez üssü Kahramanmaraş olan ve çevre illerimizin de etkilendiği depremden dolayı derin üzüntü duyuyoruz. Depremde hayatını kaybeden vatandaşlarımıza Allah'tan rahmet, yakınlarına başsağlığı, yaralılarımıza acil şifalar dileriz..!
  • Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/ozyemenoglunakliyat/
  • https://api.whatsapp.com/send?phone=05364151607
  • https://www.instagram.com/ozyemenoglu_nakliyat/
Üyelik Girişi
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar19.003219.0794
Euro20.487520.5696
Hava Durumu
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam18
Toplam Ziyaret81358
FACEBOOK SAYFAMIZ


INSTAGRAM SAYFAMIZ

Hakkımızda

ÖZYEMENOĞLU NAKLİYAT A.Ş

Firma1985 yılında Merhum Battal ÇAĞIN tarafından İstanbul Küçük Bakkal Köyde kurulmuştur. Battal Çağın’ın 2009 yılında vefatından sonra köklü firma oğulları Halit Çağın, Şahin Çağın ve Mehmet Çağın tarafından devam ettirilmektedir.

DEĞERLİ MÜŞTERİLERİMİZ

Şirketimiz 1985 yılında Babamız merhum Battal ÇAĞIN tarafından İstanbul Küçükbakkal Köy’de kurulmuş olup bugün 3 şubesi ile hizmet vermektedir. Babamız Merhum Battal ÇAĞIN’ın 2007 yılından vefatında sonra oğulları olarak bu köklü kuruluşu bizler devam ettirmeye karar verdik. Babamızdan almış olduğumuz şirketimizi aynı hassasiyet ve titizlikle babamızın bize bırakmış olduğu yerden devam ettirdik. Ev, Ofis, Fuar, Lojistik, Fabrika ve Okul taşımacılık sektöründe müşteri memnuniyetini hep birinci ilkemiz olarak benimseyip bu sektörde köklü bir şirketin adı altında hizmetlerimizi geliştirip hep daha iyi hizmet verebilmek için olanak ve sınırları zorlayarak çalışıyoruz. Amacımız devir aldığımız bayrağı ve bu bin bir emekle kurulmuş olan köklü şirketimizin bizden sonraki yeni nesillere daha modern daha ilkeli ve daha güzel bir şekilde bırakabilmektir

ÖZYEMENOĞLU NAKLİYAT A.Ş olarak siz değerli müşterilerimizle daima hep daha iyiye diyoruz…

ŞİRKET CEOSU

Şahin ÇAĞIN

 Gsm.0536 415 16 07